Ehli Medyum Hoca

Hollanda Hoca

Hollanda Hoca

Hollanda Hoca

Hollanda’da yaşamakta olan gurbetçi Türkler, Hollanda hoca ile manevi, psikolojik sorunlarını aşmak ve çeşitli korkularını yenmek sebebi ile seanslar yaparak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hollanda medyum hoca, ilmi konularda rehberlik etmekte verekte ve ayrıca danışanlarının sorunlarını da dinleyerek bazı çalışmalar yapar. Hollanda ehli hoca, sorunlarınıza çözüm üretmek için öncelikle mutlaka bakım adı verilen danışmanlık yapar.

Hollanda hoca, yukarıda bahsettiğimiz bakım işlemine başlayabilmek için öncelikle sizlerden anne adı, baba adı, yaş, isim ve fotoğraf gibi çeşitli kişisel bilgilerinizi talep etmektedir. Gönderdiğiniz bilgiler neticesinde, ebced değerlerinizi hesaplar ve ortaya çıkan duruma göre bazı yorumlamalar yapar.

Hollanda’da Hoca

Hollanda’da hoca, kötü enerjili işlemler, negatif büyüler yapan kişiler olarak tanımlanmaktadır. Fakat Hollanda medyum bilimsel ve profesyonel olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İyi bir medyumu şu şekilde anlayabilirsiniz; telepati gücü yüksek ve bilinmeyeni bilen olarak bir izlenim yaratıyor ise bu kişi iyi bir medyumdur. Ancak çeşitli kara büyüler farklı yasaklanmış çalışmaları gerçekleştiren kişilerin Allah’a şirk koştuğunu belirtmek isteriz.

Hollanda Türk Hoca

Hollanda’da güvenilmez ve dolandırıcı hocalar olduğu gibi ilmi olarak gerçek medyum ve kaliteli hizmet veren Hollanda Türk hocalara başvurmaktadır. Katiyen büyü ve diğer yasaklanmış tehlikeli çalışmaları yapmayan ve temizleme konusunda hizmet veren Metafizik Bioenerji Uzmanı Celalettin Salih Dost ulaşabileceğiniz ve sizlerin sorunlarına çözüm üretebilecek gerçek bir uzmandır. Kendisi asla büyü, fal vb. negatif enerjili işlemler yapmamaktadır. Celalettin Salih Hoca hakkında internette araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki; hizmet alan tüm danışanlar bir şekilde sorunlarına cevap bulabilmiş ve memnun ayrılmışlardır.

Tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi Hollanda şubesinde de, danışmanlık ve seans uygulamaları yapmaya devam etmektedir. C.Salih Hoca, yoğunluk sebebi ile randevu (termin) sistemi ile hizmet vermektedir.

Bizlere aşağıdaki telefon numaralarımız üzerinden ulaşarak randevu-termin oluşturabilirsiniz. Hollanda’da yüz yüze yada uzaktan online görüntülü bakım gerçekteştirebilirsiniz.

Bizlerden randevu alabileceğiniz telefon numaraları ve birebir iletişim kuracağınız telefon numaralarımız +902125700872 veya +49 163 911 05 69 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Ekle

Powered by