Ehli Medyum Hoca

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Son yüzyılda insanlığın mutlu bir evlilik yapıp bir ömür boyu sürdürmek yada iyi bir partner ile ilişki kurup sevgiyle bağlanarak mutlu bir yuva kurmaktadır. Artık gençlerin olduğu gibi İkinci baharını yaşamak isteyen bu sebeple tekrar bir kez evlilik yaparak mutluluğu yakalayacağını düşünen bir çok değerli insanlarımız var. Bazen partnerle birbirlerini çok sevdiği halde evlilikten korkan yada çevresel nedenlerde dolayı mutsuz olan insanlar çare ararken nasıl ikna ederim diye araştırma yaparken büyü çeşitlerinden biri olan evlilik büyüsünü tercih etmektedir. Evlilik büyüsü, medyumlar tarafından garanti verilen bir işlem haline gelmiştir. Fakat bu işlem sonrası mağduriyetler yaşandığını biliyoruz. Yazımızı okuyan ve büyü yaptırmış bireyler mutlaka vardır.

Evlilik büyüleri, negatif enerjiyle bir bireyin iradesine özelikle tepe merkezine müdahele edilerek yönlendirme sanatıdır. Evlilik büyüsünde kullanılan enerji negatif enerji olmakla beraber büyüde kullanılan ve halk dilinde cinlerin kötü olan enerjisel varlıktır. Evliliğiniz için büyü yaptırmadan önce enerjisel varlıkların kötü huylu olanların bulaşması ve ters etki yaparak aranızda soğukluk yaratması mümkündür. Çünkü büyünün her çeşidi dinimizce haram kılınmıştır.

Evlilik Büyüsü Yapan Medyum

Büyü çeşitlerinden biri olan evlilik büyüsü ne kadar iyi amaç taşıyor gözükse bile içeriğin bakımında tehlikeli olduğu bilmenizde fayda var. Bu büyü işlemini yapan medyumlar vardır. Ancak internet ortamında yeri yurdu olmayan ve medyum gözüken kişilere aldanmayınız.

Ne kadar evlilik büyüsünü kullanarak insanların duygu ve dini istismarlığı yapan sosyal medyada reklam veren medyumlar bir çoğu siteler açarak hizmet verdiğini söylerek sizlere evlilik büyüsü adı altında kandırıyordur.

Evlilik büyüsü hizmet amacını iyi niyetle yapmayan çalışan medyumlar vardır fakat medyum kisvesi adı altında ilmi almamış kişiler rastlamanız mümkündür.

Günümüzde evlilik ve sevgili olanlar, konuşarak uzlaşmak yerine kolayca nasıl evliliğimi kurtarırım ümidiyle medyumlara başvurmaktadırlar. Ancak bunun kesin çözüm olmadığını belirtmek isteriz.

Büyü yaptırmadan önce mutlaka evlilik analizi yaptırmanız daha sağlıklı olacaktır. Bu analiz sayesinde partnerinizle olan uyumluluğunuz ortaya çıkacaktır.

Evlilik ve İlişki Analizi

Evlilik büyüsü doğru bulmadığımız fakat ilişki analizini uygun olduğunu sizlere ifade etmek isteriz. İlişki analizi ve büyü arasında bazı farklar vardır. İlişki analizi daha çok akademik bilimsel olarak evrensel enerji ile ölçüm yapılarak iki birey arasında uyum derecesine bakılmasıdır. Evlilik büyüsü genelikle dinimizce yasak olan negatif enerjleri kullanılarak yapılan çalışmadır ilim ve irfan sahibi olan gerçek medyum spiritüel enerjiler ile ölçüm yapma tekniğidir. İlişki analizinin, büyüye göre doğruluk oranı daha yüksektir.

Evlilik büyüsü yaparken bir medyum nasıl bir çalışma yaptığını kullandığı materyaller nedir sorusu aklınıza geliyor mutlaka fakat sizler sadece evlilik büyü bazı ayetleri tersten okuma gibi yada bir tırnak bir muskadan ibaret olduğunu düşünebilirsin bunları bir kısmı doğru iken bir kısmı yanıltıcı bilgilerdir.

Büyü yaptırırken, günah ile beraber görünmeyen negatif olan enerjilerin musallatın maruz kaldığınız her medyum söylemez fakat işin ehli gerçek ilim sahibi bunları sizlere paylaşarak medyum mesleğinin hakkını verir.

Evlilik büyüsü, gerçek insan değerlerine önem veren kişileri uzak duracağı tehlikeli medyum hizmeti alanıdır. Evlilik değerine önem veren insanları sahtekar ve dolandırıcı medyumlara aldanmayarak karşındaki kişiyle iletişim kurabilceğine inanıyoruz. Çözümlenemeyen durumda bilimsel olarak uzman Kişisel gelişim uzmanlarından ilişki analizi yaptırarak kuvvetli çözüm bulabilir.

Türkiye’den 0 (212) 570 0872 ve yurtdışından ise +49 1639110569 üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 yorum

  • insanların dertlerine derman olmak için tüm emeğinizi veriyorsunuz sizin sayenizde rahatlıyorum çok sağolun hocam hissettirdiğiniz huzura kavuşturduğunuz herşey için.

  • ailesi yüzünden ayrılmak zorunda kaldığım sevdiğim insanla tekrar birlikte olmak istiyordum ailesi bir türlü ikna olmuyordu celalettin salih hocanın kapısını çaldım bana yaptığı işlemler sayesinde 3 hafta sonra haber geldi ve ailesi kabul etmişti çok mutluydum onun sayesinde evleniyorum hocama da sonsuz teşekkürler hakkı gerçekten ödenmez

Son Yazılar

Son Yorumlar